Фонд Марії Склодовської-Кюрі (MSCA)

Пропозиції фонду Марії Склодовської-Кюрі (MSCA)

Програма фінансує міжнародний і крос-секторну мобільність, яка реалізує кращі дослідження в будь-якій області науки. Гранти MSCA доступні на всіх етапах кар’єри дослідника, від кандидатів наук (PhD) до досвідчених вчених, заохочуючи транснаціональну і міждисциплінарну мобільності.

Чотири основні різновиди співпраці з фонду Марії Склодовської-Кюрі (MSCA):

Дослідницькі мережі (ITN) – підтримка інноваційних мереж підготовки початківців дослідників
Індивідуальні стипендії (IF) – підтримка досвідчених дослідників, які підтримують мобільність між країнами, з можливістю працювати поза академією.
Наукові дослідження та інновації з обміну кадрами (RISE) – для міжнародного та міждисциплінарного співробітництва.
Співфінансування (Сo-funding) – вводиться для регіональних, національних і міжнародних програм, які фінансують дослідницьку підготовку або стипендії, включаючи мобільності в або з іншої країни.
Більш детальна інформація: http://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/about-msca/actions/index_en.htm

Детальніше за напрямками фонду Марії Склодовської-Кюрі (MSCA)

Дослідницькі мережі (Innovative Training Network: ITN)

Навчальні мережі об’єднують університети, дослідницькі центри і компанії з різних країн світу, щоб підготувати нове покоління дослідників, фінансово заохочуючи наукові знання, бізнес-інновації та кар’єрні перспективи дослідників.

Проектні пропозиції ITN введені в трьох формах:

Європейські навчальні мережі (ETN):
Спільні дослідження, здійснюються за участю як мінімум трьох партнерів в рамках академії і за її межами. Мета полягає в розвитку професійних навичок дослідників, що працюють на спільних дослідницьких проектах.

Докторанти в напрямку європейської індустріальної науки (EID)
Спільна докторська підготовка включає участь не менше одного навчального закладу-партнера, який має право присуджувати докторські ступені, і принаймні одного ВНЗ-партнера за межами академії (перевага віддається підприємствам). Кожен дослідник, що надійшов в докторантуру, спільно контролюється керівниками академічного і внеакадеміческой сектора, де вони проводять не менше 50% свого часу.

Спільні європейські докторантури (EJD):
Право участі мають мінімум три академічних організації освіти з метою отримання загальних, подвійних або багатонаціональних ступенів. Обов’язковою є спільне спостереження за науковим співробітником і загальною структурою управління.

Обов’язкова умова для всіх трьох форм співпраці:
організації-учасники повинні бути з різних країн ЄС або асоційованих. Участь додаткових організацій з будь-якої точки світу, в тому числі з неакадемічного сектора, заохочується.

Індивідуальні стипендії (Individual fellowships)

Існує два типи індивідуальних стипендій:

1. Європейські стипендії
Проводиться в ЄС або асоційованих країнах для дослідників, які прямують до Європи або переміщуються в межах Європи. Програма розрахована для відновлення дослідницької кар’єри після перерви, наприклад батьківської відпустки, а також для реінтеграції дослідників в Європу.

2. Глобальні Стипендії
Фонд прикомандирування базується в ЄС або асоційованих країнах для дослідників за межами Європи. Обов’язковий період повернення – один рік.

Європейські та глобальні Стипендії також можуть включати в себе відрядження на період до 3 або 6 місяців в інші організації Європи.

Наукові дослідження та інновації з обміну кадрами (Rise – Roche)

RISE – це стажування по науковому обміну в молекулярній фармакології і біомаркер- секції офтальмології нових технологій молекулярної візуалізації сітківки (на термін 9 місяців). Офтальмологічний центр і Площа біомаркерів розташовані в Базелі, Швейцарія. Програма RISE Якщо ви талановиті аспірантам можливість розширити свої компетенції і отримати цінний досвід роботи. Під час стажування в ваші завдання входитиме:

Співпраця з командою хіміків, інженерів і біологів в розробці оптичних агентів молекулярної візуалізації.
Оцінка зображення чутливості агента, специфічності і токсичності з використанням встановлених в пробірці і в природних умовах моделей захворювань сітківки.
Аналіз і демонстрація результатів експерименту за допомогою публікацій і презентацій, а також обмін інформацією з міжнародними співробітниками.
Більше 8500 учасників з приблизно з 90 країн працюють в Базелі, який є одним з найбільших в групі Roche`s.

Для більш детальної інформації звертайтеся: http://www.roche.com/

Співфінансування (Co-funding) регіональних, національних і міжнародних програм.

СOFUND пропонує додаткове фінансування для нових або існуючих регіональних, національних і міжнародних програм, спрямованих на забезпечення міжнародного та міждисциплінарного вимірювання дослідницької підготовки і розвитку кар’єри. Можуть бути підтримані докторські програми, а також програми стажувань для досвідчених дослідників.

Кожна пропозиція щодо співфінансування має мати одного учасника, наприклад міністерство державної або регіональної влади, агентство по фінансуванню, університет, науково-дослідницька організація, академія чи підприємство.

Досвідчені вчені співпрацюють безпосередньо з фінансує організацією, в той час як докторанти можуть знайти вакансії в спільно фінансуються програмах по EURAXESS.