ISA Lille (France)

Одеська національна академія харчових технологій надала неймовірні можливості відправитися двом студентам на рік в Лілль (Франція) в рамках проекту академічної мобільності Ерасмус +.

Ось вже два місяці ми справжні європейські студенти: захоплюючі заняття, групові проекти, ланчі на зелених газонах і веселі вечірки. Я мріяла про це все моє життя, і завдяки ОНАХТ моя мрія стала реальністю.
ISA Lille – сучасний університет, в якому хочеться працювати. Тут створили всі умови для навчання та гармонійного розвитку. Бібліотека- одне з найулюблініших місць студентів. Там завжди затишно і панує творча атмосфера. Якщо там нема вільних місць, це не проблема. Студенти можуть зайняти будь-який вільний клас і працювати там над проетами.

Після виснажливої роботи на вихідних можна мандрувати. Париж чи будь-яке маленке містечко залишать незабутні враження! На вик-енд можна поїхати до Бельгії, Нідерландів, Люксинбурга, Германії, які розташовані неподалік.

Також варто зауважити, що ISA Lille це не тільки книжки, навчання, проекти і так далі. Тут можна проявити себе з усіх сторін. Ассоціації ISA надають можливість познайомитись з новими друзями, які поділяють твої інтереси. Кожен може знайти свою асоціацію: спортсмени, музиканти і співаки, кулінари, художники, фанати настольних ігр і не тільки… Навіть є асосціація, яка займається пивоварінням.

Якщо ти  студент ISA Lille, ISA- це все, що тобі потрібно!

Анна :)

ISA