Історія центру

Центр міжнародного співробітництва (ЦМС) є координаційним, науково-методичним та адміністративним підрозділом ОНАХТ з організації та здійснення міжнародних зв’язків у сфері науки і освіти.
Центр розпочав свою діяльність в червні 2013 року, згідно з наказом ректора №133 / 01 від 27.06.2013. У 2016 році був реорганізований і в даний момент, відповідно до останніх змін, до складу Центру Міжнародного Співробітництва входять такі відділи:
– Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності;
– Відділ міжнародних грантів.

Центр виконує такі функції:
– представляє ОНАХТ в міжнародному просторі;
– відповідає за укладення договорів між ВНЗ, дослідними установами, підприємствами і т.д.
– відповідає за організацію співпраці з наукової та образовательской діяльності;
– є координаційним центром по навчальним грантам і грантам на наукові дослідження, в тому числі стипендіальних програм академічної мобільності.

Центр Міжнародної Співпраці пропонує студентам, аспірантам та викладачам брати участь в міжнародних освітніх програмах по академічної мобільності, підвищувати свою кваліфікацію в міжнародному масштабі, брати участь в конкурсах на отримання стипендій і грантів.

Центр Міжнародної Співпраці пропонує студентам, аспірантам та викладачам брати участь в міжнародних освітніх програмах з академічного стажування,  брати участь в конкурсах на отримання стипендій і грантів.

Опис програм, можливості і вимоги до учасників представлені у відповідних розділах і постійно оновлюються.
Приєднуйтесь і слідкуйте за представленими програмами.

Координати для зв’язку:
www.inter.onaft.edu.ua