Конкурс на отримання стипендій на навчання (кредитна академічна мобільність) в ISA Lille (Франція) в рамках програми Erasmus+

1508806387_logo horizontal couleur

Конкурс на отримання стипендій на навчання

До уваги студентів випускних курсів ступеня вищої освіти «Бакалавр»:

«Харчові технології» та «Екологія»

Кінцева дата подачі документів: 1 квітня 2020 року

Одеська національна академія харчових технологій є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з ISA Lille (Франція), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ у Франції.

Відповідно до умов проекту студенти 4 курсів (бакалаври) мають можливість пройти навчання у  ISA Lille упродовж 10 місяців у 2020/2021 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом ОНАХТ освітнього ступеня «Магістр» (на момент від’їзду) за вищевказаними спеціальностями;

– володіти англійською мовою

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 1 квітня 2020 року (включно) подати такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

• Application ISA-exchange-student-application-form-2020-21 and Learning agreementISA-Learning-Agreement-2020-21*;
  • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності.
  • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2.
  • СV (формат Europass);
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
  • фотокопію закордонного паспорту;

Всі документи необхідно:

– подати в паперовому вигляді до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. А-130, Марія Миколаївна);

– надіслати (скановані копії згідно із порядком вимог одним файлом у форматі PDF) на електронну скриньку: inter@onaft.edu.ua

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

• За більш детальною інформацією звертайтесь до начальника відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ Левчук Ю.С. (38-093-711-02-24)