Конкурс на отримання стипендій на навчання (кредитна академічна мобільність) в Падуанському Університеті (Італія) в рамках програми Erasmus+

1508806387_logo horizontal couleur

logo

                                         

                                                   Конкурс на отримання стипендій на навчання

(кредитна академічна мобільність) в Падуанському Університеті (Італія) в рамках програми Erasmus+

 

До уваги студентів 1 курсу освітнього ступеня «Магістр» спеціальності «Харчові технології», освітні програми: «Сенсорний аналіз в харчових технологіях», «Харчові технології», «Технології продуктів бродіння та виноробства», «Інноваційні технології ресторанного бізнесу», «Індустрія здорового харчування»

Кінцева дата подачі документів: 24 жовтня 2019 року, 12:00

 

Одеська національна академія харчових технологій є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Падуанським Університетом (м. Падуя, Італія), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ в Італії.

 

Відповідно до умов проекту студенти 1 курсу освітнього ступеня «Магістр» спеціальності «Харчові технології» (освітні програми: «Сенсорний аналіз в харчових технологіях», «Харчові технології», «Технології продуктів бродіння та виноробства», «Інноваційні технології ресторанного бізнесу», «Індустрія здорового харчування») мають можливість пройти навчання в Падуанському Університеті упродовж 5 місяців у другому семестрі (березень-липень) 2019/2020н.р.

Відбір  кандидатів проводиться згідно:

– положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Одеської національної академії харчових технологій (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р. № 342-01)

https://www.onaft.edu.ua/download/pubinfo/Regulation_procedure_academic_mobility.pdf

– положення про відбір кандидатів на отримання грантів  академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р № 342-01.)

https://www.onaft.edu.ua/download/pubinfo/Regulation_academic_mobility_Erasmus.pdf

 

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом ОНАХТ освітнього ступеня «Магістр» за вищевказаною спеціальністю;

– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 24 жовтня 2019 року (включно до 12.00) подати до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. А-130, Марія Миколаївна) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

  • аплікаційну форму (Student Application Form) (див. зразок);
  • СV (формат Europass);
  • фотокопію закордонного паспорту;
  • фотокопію диплому бакалавра разом з додатком, завірені в деканаті.
  • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як FCЕ, TOEFL, IELTS).
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4)

Всі документи необхідно:

– подати в паперовому вигляді до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. А-130, Марія Миколаївна);

– надіслати (скановані копії згідно із порядком вимог одним файлом у форматі PDF) на електронну скриньку: inter@onaft.edu.ua

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

 

Детальна інформація про Падуанський Університет: http://www.unipd.it/en/ та про курс: http://www.unipd.it/en/educational-offer/second-cycle-degrees/school-of-agricultural-sciences-and-veterinary-medicine?ordinamento=2015&key=AV2190

 

* Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності. Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за допомогою онлайн-калькулятора: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm

 

Відбір студентів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися згідно вимог Падуанського Університету конкурсною комісією ОНАХТ за такими критеріями:

  1. CV, досвід роботи в колишніх академічних мобільностях – 10 балів
  2. Успішність навчання – 40 балів
  3. Мотиваційний лист – 15 балів
  4. Рекомендаційний лист та соціальна (наукова) діяльність – 10 балів
  5. Рівень знання іноземної мови – 25 балів

 

Увага! Головним критерієм є академічні досягнення. Однак, при еквівалентних академічних досягненнях перевагу буде віддано кандидатам з менш благополучними соціально-економічними умовами.

 

Процедура зарахування. Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ інформує учасників про результати конкурсу. Перевага надаватиметься студентам, які ще не брали участь у програмі мобільності Erasmus +.

На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми Erasmus+. Остаточне рішення про прийняття або неприйняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною. У випадку відмови від участі у програмі мобільності номінованої особи, учасники з резервного списку подаються на розгляд приймаючого університету, відповідно до черговості у рейтинговому списку.