Конкурс в рамках проекту Erasmus + між ОНАХТ та International Hellenic University (Греція)

logo

                                                   International-Hellenic-University-logoerasmuz

                                                   

   Конкурс в рамках проекту Erasmus + між ОНАХТ та

 International Hellenic University (Греція)

Згідно з проектом міжнародної академічної мобільності Erasmus + між Одеською національною академією харчових технологій та International Hellenic University (Греція) оголошується конкурс про відбір кандидатів (1 мобільність) з числа студентів-бакалаврів для навчання протягом 6 місяців з наступних спеціальностей:

1.   Туризм

2.   Готельно-ресторанна справа

3.   Харчові технологїї

4.   Екологія

5.   Економіка

6.   Маркетинг

7.   Менеджмент

8.   Підприємництво, торгівля і біржова діяльність

9.   Автоматизація та комп´ютерно-інтегровані технології

10.  Комп’ютерна інженерія

11.  Комп’ютерні науки

12.  Прикладна механіка

 

Відбір кандидатів проводиться згідно:

– Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Одеської національної академії харчових технологій (Наказ Ректора від 14.11.2017 р. № 342-01)

– Положення про відбір кандидатів на отримання грантів академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + (Наказ Ректора від 14.11.2017 р. № 342-01.)

Для отримання гранту з академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + кандидати повинні надати до 8 листопада 2019року:

  1. заяву (Student Application Form);
  2. СV (формат Europass);
  3. ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту;
  4. виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності;
  5. сертифікат про підтвердження знання англійської мови, якщо є, не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS);
  6. мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
  7. рекомендаційний лист.

Підготовлені документи на отримання гранту з академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + необхідно надати на електронну адресу intl_onapt@ukr.net (скановані копії одним файлом у форматі PDF) та в паперовому вигляді секретарю проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків (каб. А-130).

Надані документи розглядає спеціально створена комісія, яка формує список номінованих кандидатів. Список номінованих осіб посилається до IHU, який приймає остаточне рішення.

 

 

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 712-42-21;15-21.