КОНКУРС про відбір кандидата на отримання гранту академічної мобільності між ОНАХТ та Естонським університетом природничих наук (м. Тарту, Естонія) в рамках проекту Erasmus+

Згідно з проектом академічної мобільності Erasmus+ між ОНАХТ та Естонським університетом природничих наук (м. Тарту, Естонія) оголошується конкурс про відбір кандидата на отримання гранту  академічної мобільності в рамках проекту Erasmus +:

118        117

115Проведення наукових досліджень упродовж 5 місяців у галузі харчові технології.

Відбір кандидатів проводиться згідно:

 • положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Одеської національної академії харчових технологій (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р. № 342-01)
 • положення про відбір кандидатів на отримання грантів академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р. № 342-01.)

Кандидати повинні надати наступні документи до 3 жовтня (англійською мовою):

 1. Заяву на отримання гранту академічної мобільності в рамках проекту Erasmus +;
 2. Мотиваційний лист (одна сторінка А4);
 3. Біографічні дані (CV);
 4. Сертифікат про рівень знань іноземної мови (англійська, французька, німецька тощо);
 5. Детальну програму проведення наукових досліджень, затверджену науковим керівником, завідувачем кафедри та директором інституту;
 6. Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта

ОНАХТ здійснить відбір кандидатів, враховуючи наступні критерії:

 1. Рівень знання англійської мови;
 2. Попередній досвід роботи в інших програмах мобільності;
 3. Попередні перемовини з завідувачем кафедри та його згода.

Підготовлені документи на отримання грантів академічної мобільності в рамках проекту Erasmus+  надати на електронну адресу intl_onapt@ukr.net та в паперовому вигляді секретарю проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків (А-130).

Після того, як конкурсна комісія ОНАХТ завершить процедуру попереднього відбору, інформація про номінацію та угода про мобільність надсилається до Естонського університету природничих наук, який приймає остаточне рішення.

116