МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ та МІЖНАРОДНОГО СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ

СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ (Україна – Франція)
ЯГЕЛОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Краків, Польща)
УНІВЕРСИТЕТ м. ФЛОРЕНЦІЯ (м. Флоренція, Італія)
ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Гданськ, Польща)

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ
INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

Вельмиповажні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у

МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
та МІЖНАРОДНОГО СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ

яку реалізує Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція)
у партнерстві з низкою інституцій України, Польщі, Німеччини та Франції

Термін прийому групи:

17-23 грудня 2018 р.
Краків – Флоренція – Варшава (Польща – Італія)

(реєстрація триває до 12 грудня 2018 року)

Тривалість програми: 7 днів

Чисельність групи: 10 учасників
Програма передбачає:
– прослуховування та опрацювання навчально-демонстраційних курсів від провідних польських, італійських та українських фахівців за напрямом «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»;
– ознайомлення із діяльністю та менеджментом європейських університетів;
– міжнародна публікація (за бажанням);
– отримання Міжнародного диплому/сертифікату підвищення кваліфікації (72 -108 год.) або міжнародного Сертифікату про науково-педагогічне стажування (72 -108 год.) – за потребою.

Також Програмою передбачені:
– проживання у готелі, 2-місне розміщення, сніданок; 2 оглядові екскурсії, а також –
ДИВОВИЖНІ перед-РІЗДВЯНІ ВРАЖЕННЯ!

Вартість Програми підвищення кваліфікації – 550 євро, що включає: навчальний та ознайомлю­вальний модулі, Міжнародний диплом/сертифікат підвищення кваліфікації/стажування; проживання, харчування (сніданки та кава-брейки під час заходів), екскурсійна програма (2 оглядові екскурсії).

Вартість Програми міжнародного стажування (без трансферу, проживання і харчування) – 250 євро, що включає: навчальний та ознайомлювальний модулі, Сертифікат про міжнародне стажування, кава-брейки під час заходів, екскурсійна програма (2 екскурсії). Проїзд, проживання, харчування – сплачуються окремо.
Оформлення візи (за потребою) – забезпечується Програмою, вартість залежатиме
від терміну та порядку оформлення і сплачується окремо.
Вартість Програми підвищення кваліфікації ВКЛЮЧАЄ трансфер (автобус) Київ-Краків та Варшава-Київ.

Для учасників Навчально-демонстраційної сесії (червень 2018 р.) – індивідуальна знижка 5%.

Реєстрація: індивідуальні або групові заявки (у довільній формі) прохання надсилати на ел.адресу: psytoday@ukr.net При поданні групової заявки можливі знижки на проживання та екскурсійну програму.
Інформація за тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22, (067) 196-28-14

Запрошуємо та чекаємо на Вас!

З повагою,

Оргкомітет