Візит до шкіл в Марокко

Представник Центру міжнародної освіти доц. Тодорова С.М. разом з партнерами ОНАХТ з набору іноземних громадян ТОВ «Арман Едьюкейшн Плюс» відвідали Королівство Марокко з метою залучення іноземних абітурієнтів на навчання. Відповідно до програми візиту було відвідане багато шкіл і ліцеїв у містах Королівства Марокко: Касабланка, Рабат, Фес, Агадір.
У процесі зустрічей марокканські школяри дуже зацікавились навчанням в Україні, а саме в Одеській національній академії харчових технологій. Було задано багато запитань практичного та побутового характеру стосовно майбутнього вступу. Вони багато дізнались про особливості навчання в Академії, про наші спеціальності та активне студентське життя.
Будемо сподіватись, що ряди студентів ОНАХТ поповняться ще й марокканськими громадянами.