УВАГА! Відкрит прийом заявок на участь у програмі Joint Operational Programme BLACK SEA BASIN 2014-2020

                                            Дедлайн 31 січня 2019.

 Програма басейну чорноморського басейну ENI CBC включає вісім країн-учасниць, деякі з них включають всю свою національну територію, а інші включають регіони, найближчі до басейну:Вірменія, Болгарія, Греція, Грузія, Молдова, Румунія, Україна.

Пріоритет 1.1 – Спільно просувати бізнес і підприємництво в секторах туризму і культури

Потенційні заявники: агентства по туризму та регіонального розвитку, асоціації / союзи індустрії туризму, культурні та археологічні асоціації / установи / союзи, місцеві / регіональні органи влади, університети та навчальні заклади, природоохоронні парки і органи управління охоронюваними районами, місцеві бізнес-асоціації, асоціації фермерів і неурядовими організаціями та т.п.

Пріоритет 1.2 – Розширення можливостей і модернізації транскордонної торгівлі в сільськогосподарських і пов’язаних секторах

Потенційні заявники: Торгово-промислові палати, палати сільського господарства, служби підтримки бізнесу і регіональних агентств розвитку, асоціації фермерів / об’єднання / кооперативи і асоціації агропромислового комплексу / об’єднання / кооперативи, асоціації / об’єднання / кооперативи підприємств малого і середнього бізнесу, асоціації підприємств / союзи , асоціації аквакультури і рибальства / об’єднання / кооперативи, асоціації мігрантів, регіональні / місцеві органи влади і агентства і науково-дослідні інститути і т. д.

Пріоритет 2.1 – Удосконалення спільного екологічного моніторингу

Потенційні заявники: наукові (океанографічні, гідрографічні, метеорологічні, сейсмічні) агентства і інститути / дослідні центри / університети, прибережні, морські та портові влади, місцеві / регіональні органи і установи, асоціації рибальства, природоохоронні НУО, природні парки та охоронювані райони (включаючи морські ) органів управління, шкіл і навчальних закладів і т. д.

Пріоритет 2.2 – Сприяти спільним заходам з підвищення інформованості та спільних дій по скороченню річкового і морського сміття

Потенційні заявники: місцеві / регіональні органи влади та служби з управління відходами та контролю, екологічні НУО та організації громадянського суспільства, школи та навчальні заклади, асоціації індустрії туризму, асоціації рибальства і портова влада і т.д.

Детальна інформація за посиланням https://blacksea-cbc.net/call-for-proposals/

 Інформація надана відділом міжнародних грантів та договорів ЦМС,

за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-45-21.