Запрошуємо студентів взяти участь у EIT Food RIS Solutions

Запрошуємо студентів взяти участь у EIT Food RIS Solutions

EIT Food RIS Solutions націлена на залучення груп студентів з міждисциплінарним досвідом до спільної роботи над проблемними питаннями, які відповідають на проблеми агропродовольчого сектору в країнах RIS. Студенти повинні сформувати команду (2-4 учасники), записати відео разом зі своїми коротко викладеними ідеями, як вирішувати виробничі проблеми. Журі обере 25 команд на основі відео додатків для тримісячного наставництва.

При розробці галузевих рішень протягом трьох місяців студенти будуть отримувати підтримку в своїй діяльності не тільки з числа вчених і фахівців, але також будуть надані послуги коучингу і наставництва з питань написання бізнес-плану і керівництва по подачі проектів. Після періоду наставництва команди підготують детальну презентацію Power Point. На підставі цієї презентації 25 команд будуть знову оцінені журі. Тільки 20 відібраних студентських команд отримають запрошення на «Food Marathons – Foodhatons» і представлять результати своєї діяльності (тобто прототип їжі, нове рішення, бізнес-модель). У листопаді 2019 роки два Foodhatons будуть організовані в Польщі і Італії.

Критерії вибору https://www.azti.es/eitfood-risolutions/process/selection-criteria/

Посилання https://www.azti.es/eitfood-risolutions/

Дедлайн  подачі заявок 30 червня 2019.

 

Інформація надана Відділом міжнародних грантів і договорів ЦМС, за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-42-21, моб. 0967252789.